Naše jednička

Windomy SQL

Ať už máte na starosti stovky bytů nebo menší jednotky, Windomy SQL Vám jejich řízení pořádně ulehčí. Program je založen na technologii umístění dat na Microsoft SQL Serveru, který Vám garantuje bezpečnost, robustnost a stabilitu. Software pravidelně aktualizujeme podle legislativních změn a ovládá se jako nic.

  • neomezená pasportizace bytů a domů
  • evidence všech subjektů včetně kontaktů
  • stěhování, vyměřování a uzávěrky předpisů, zadávání plateb
  • roční vyúčtování služeb
  • ekonomické výkazy, kdykoliv potřebujete

Funkce v detailu

Evidence subjektů

Nastavte si hierarchii ve čtyřech úrovních: správce, hospodář domu, vlastník bytu nebo nájemce. Přidejte kontakty a s přesností na dny vyměřujte předpisy.

Pasportizace domů a bytů

Ukládejte neomezené množství technických informací k domům a bytům. Typ budovy, energetická náročnost, topení, plocha nebo odhadní cena. Včetně evidence měřidel.

Vyúčtování služeb

Připravte vyúčtování za jakékoliv období, klidně opakovaně se změnami podle vlastnického podílu. Software umí automaticky načíst data z většiny systémů měřících spotřeby a účetních systémů K2, Navision, DUEL a dalších.

Evidence plateb

Zadávejte platby automatizovanými způsoby jako je SIPO, ve formátu GPC nebo ze systémů Money S3 a dalších. Synchronizujte data s účetnictvím. Možnost respektovat platební dispozice plátce.

Předpis pohledávek

Generujte každý měsíc uživatelům předpisy. V případě potřeby můžete hromadně měnit pohledávky, generovat elektronické platební příkazy nebo zakládat platby na zůstatky.

Evidence dluhů a salda

Sledujte salda, která vznikají Vašim subjektům. Saldo můžete rozdělovat na samostatná konta a u těch nastavit pravidla pro penalizaci podle platných právních předpisů. Zahrnuje i mechanismus dohod o splátkách.

Fondy oprav

Vytvářejte výkazy tvorby a čerpání fondu oprav za dům i byty, sledujte a řiďte ekonomiku jednotlivých středisek. Náklady můžete rozpočítávat podle libovolných kritérií.

Insolvenční rejstřík

Nevyhledávejte již dlužníky ručně. Software umí automaticky načítat data z Insolvenčního rejstříku a při spuštění programu Vás na dlužníky upozorní.

SMS brána

Odesílejte textové zprávy jednotlivcům nebo skupině. Posílejte upozornění na upomínky, oznámení o plánované odstávce a další.

Sledování změn

Mějte přehled o tom kdo, kdy a jak měnil Vaše data. Program zaznamenává všechny změny a pracuje na pozadí, takže o něm nevíte.

OK SOFT Správce

www.domy-online.cz

Mějte přístup ke svým datům online kdykoliv a kdekoliv s modulem OK SOFT Správce.

Modul OK SOFT Správce

Ceník

Říkáte si, na kolik by Vás takové řešení vyšlo? Podívejte se na náš ceník.

Ke stažení

Spusťte si DEMO aplikace a stáhněte manuály k programu.

Vyzkoušejte si nás

Líbí se Vám, co jste si přečetli, a chtěli byste si náš software otestovat nebo se poradit, jak co nejlépe nastavit správu Vašich nemovitostí? Nechte nám tu na sebe kontakt a my se ozveme.

Bytový dům

© 2022 STARLIT OK-Soft s.r.o. Váš dodavatel softwaru pro správu domů.